تحلیلگر داده با ابزار پایتون

دوره آموزشی مسیر تحلیل گر داده

مهارت های فنی یک تحلیلگر داده با استفاده از پایتون در دنیای رو به رشد و وابسته به داده امروزی، تقاضای زیادی دارد. این مسیر شغلی برای مبتدیان و حرفه ای ها تقریبا یکسان است، زیرا با اصول اولیه شروع می شود و در ادامه با مباحث پیشرفته همراه می شوید. تکمیل این مسیر شما را به عنوان یک تحلیلگر داده واجد شرایط برای کار آماده می کند.

با داده های واقعی کد بنویسید، مهارتهای تحلیل خود در کسب و کار را به کار گیرید، با انواع چالش های کدنویسی و داده  آشنا شوید و برای ورود به بازار کار یا مقاله نویسی در حوزه علم داده( برای دانشجویانی که قصد اپلای و مهاجرت دارند) آماده شوید.

درخواست مشاوره رایگان

  تحلیل گر داده کیست؟

  یک تحلیلگر داده، اطلاعات  را جمع آوری، تجزیه و تحلیل و ذخیره می کند و مدیران کسب و کا ر و مشتریان برای رسیدن به تصمیم گیری بهتر هدایت می کند.

  پیمایش یک مسیر شغلی جدید نباید ترسناک باشد. دیتالوک شما را در هر مرحله از راه راهنمایی می کند. . ما به ویدیوهای خسته کننده و بی انگیزه اعتقاد نداریم. هدف ما ارایه آموزش های تعاملی و پروژه محور است، بنابراین شما در هر مرحله درگیر خواهید شد. نه تنها مهارت های مورد نیاز را یاد می گیرید، بلکه این فرصت را خواهید داشت که آنها را عملی کنید.اگر در مورد موضوعی مشکل دارید، یا اگر سؤالی دارید، با ما در تماس باشید.

   

  آنچه باید بیاموزیم :

  دانستن اینکه که در مسیر تجزیه و تحلیل داده در دیتاساینتیست باید چه ابزارها و چه مهارتهایی را یادبگیریم ، خیلی گیج کننده و پیچیده به نظر میرسه . خیلی از دانشجویانی که قصد ورود به این حوزه دارند ، به صورت پراکنده دوره هایی را آموزش دیده اما هم چنان خود را برای ورود به بازار کار و محاصبه های شغلی آماده نمی بینند. ما اینجا در دیتالوک سعی داریم تا شناخت این مسیر را برای شما میسر کنیم. یکی از این دوره ها مسیر تحلیل گر داده است.

  دوره های جامع تحلیل گر داده